LOGOWANIE | RSS
Aktualności

DOX SP. Z O.O. nowym partnerem SWB
25-03-2014

Miło nam poinformować, że kolejna firma dołączyła do programu Solidni w Biznesie.

Paweł Żurek firma DOX SP. Z O.O.
"DOX - Istniejemy od 1990 roku. Zaczynaliśmy jako jeden z pionierów w branży informatycznej. W trakcie rozwoju zaprosiliśmy do współpracy partnerów, którzy stanowią obecne zaplecze firmy. Działamy na zasadzie powiązanych ze sobą firm z Centralą w Zawierciu. Ostatecznie wyspecjalizowaliśmy się we wspieraniu sprzedaży poprzez reklamę i promocję, a głównym naszym pionem jest produkcja własnych artykułów reklamowych.

Zbudowaliśmy organizację, złożoną z powiązania agencji reklamowych, przedstawicieli i koordynatorów na terenie kraju jak i za granicą. Systematycznie zwiększamy obroty, a co najważniejsze bazujemy głównie na produktach własnych - krajowych.

Wykreowaliśmy spójny wizerunek GRUPY DOX s.c. i wysoki standard jakości oferowanych usług. Szczycimy się gronem zadowolonych Klientów, którzy nas rekomendują. Posiadamy zgrany, doświadczony i skuteczny w pracy zespół. Korzystamy zarówno z własnych kadr, jak i konsultantów zewnętrznych. Wypracowaliśmy własne, niekonwencjonalne metody działania. Staramy się być elastyczni, nie mając kompleksów w rywalizacji z potentatami."

Dane firmy:
DOX SP. Z O.O.
Spacerowa 8
42-400 Zawiercie
tel.: 48326712867
www.dox.pl
biuro@dox.pl

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.