LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Podsumowanie promocji Katalogu SWB w I kwartale 2013
08-03-2013

Program Solidni w Biznesie od kilku miesięcy prowadzi aktywną promocję swoich Partnerów. Katalog SWB, który poprzez zagraniczne imprezy targowe trafia do agencji reklamowych i dystrybutorów jest jedną z najkorzystniejszych form promocji dostawców na międzynarodowych rynkach.

Trzy miesiące działań marketingowych.

Promocja w pierwszym kwartale nowego roku zakończyła się dwoma znaczącymi akcentami. Katalog SWB był promowany na dwóch ważnych imprezach- podczas targów RemaDays Warsaw i RemaDays Kiev. Oba wydarzenia dedykowane były głownie dystrybutorom i agencjom reklamowym. Obie pobiły również rekordy frekwencji. Na targach w Warszawie pojawiło się ponad 12000 zwiedzających, natomiast w Kijowie ponad 4000.

Tak wysokie liczby świadczą o poprawiającej się kondycji branży, co nie pozostaje bez znaczenia dla Partnerów programu.

Kolejne wydanie Katalogu SWB, która ma się ukazać w połowie roku, będzie bogatsze o prezentacje nowych członków, którzy mieli okazję poznania idei programu podczas targów AHA w Lipsku i Ambiente we Frankfurcie. W obu wydarzeniach uczestniczyli bowiem przedstawiciele SWB, którzy przedstawili dostawcom korzyści płynące z obecności w katalogu.


>>Pobierz Katalog SWB za darmo<<


Ponad 1,9 miliona złotych odzyskane dzięki działaniom SWB

Usługa Industry Does Not Recommend, która udostępnia Partnerom programu SWB listę firm niepolecanych przez branżę, pomogła odzyskać w ubiegłym roku aż 558 066,53 zł. Zatory płatnicze są jednym z głównych problemów branży, a działania programu zmierzają do ich ograniczenia. Skuteczność mediacji potwierdza ponad 1,9 mln złotych odzyskanych poprzez platformę Industry Does Not Recommend.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.