LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Katalog Solidnych w Biznesie na targach Reklama 2012 w Moskwie
16-10-2012

Międzynarodowa promocja partnerów programu Solidni w Biznesie (SWB), nabiera tempa. Po premierze Katalogu SWB na targach Promoturk w Turcji przyszedł czas na targi Reklama 2012 w Moskwie. Dla rosyjskich dystrybutorów i agencji reklamowych katalog okazał się miłą niespodzianką. Przedsiębiorcy zgodnie twierdzili, że dzięki niemu znacząco poszerzyły się ich międzynarodowe kontakty biznesowe. Po dwóch debiutanckich imprezach branżowych, Katalog SWB trafi na targi Copis w Bułgarii, które rozpoczną się już 16 października.

Targi Reklama 2012 w Moskwie to jedna z najważniejszych imprez branżowych w regionie, która zgromadziła ponad 400 wystawców i ponad 8000 zwiedzających. Dystrybucją katalogu zajęli się doradcy programu, którzy podczas rozmów z agencjami i dystrybutorami przekazywali zwiedzającym najważniejsze informacje o partnerach SWB. Przedsiębiorcy z rynku rosyjskiego zamierzający rozpocząć działalność na rynkach zagranicznych, docenili międzynarodowy charakter Katalogu SWB, który zawiera prezentacje reklamowe kilkudziesięciu dostawców upominków reklamowych z całej Europy.

Już 16 października doradcy SWB poprowadzą szeroką promocję swoich partnerów wśród ponad 4000 zwiedzających na targach Copies. Jest to największa impreza branżowa w Bułgarii, oceniana bardzo wysoko przez profesjonalistów z branży reklamowej, którzy mieli okazję się tam wystawić.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.