LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Nowi Partnerzy Programu SWB – Solidni w Biznesie
08-03-2010

NOMAR/Tarnów, TOOLS FACTORY Sp. J./Wiązowna, FRESCO Agencja Reklamy/ Warszawa, MGM GROUP S.C. /Łódź, HELMEX EXIBITIONS/Poznań, MEDIKON POLSKA Sp. z o.o. / Warszawa, GAMMA ALEKSANDER URBAŃSKI/ Poznań, MK STUDIO Agencja Reklamowa/ Poznań, ElanoSweet Agencja Słodkiej Reklamy/ Warszawa to 9 kolejnych firm, które w ostatnim miesiącu przystąpiły do SOLIDNYCH W BIZNESIE.

NOMAR działa nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji tatuaży zmywalnych, kalkomanii szklarskiej i kalkomanii wodnej bezwypałowej. W sferze usług oferuje druk wielkoformatowy, offsetowy, sitodruk oraz druk cyfrowy. Posiada również linie do uszlachetniania druku / lakiery UV zapachowe, brokaty /. Długoletnie doświadczenie firmy przekłada się na jakość produkowanych produktów i wysoki standard świadczonych usług.

MEDIKON POLSKA Sp. z o.o. jest dystrybutorem firm KONICA - MINOLTA (w zakresie produktów medycznych), FOMEI, ILFORD,SHINKO, oraz partnerem graficznym firm EPSON i EIZO. W obszarze działalności znajdują się radiodiagnostyka, fotografia oraz optyka myśliwska.

HELMEX EXIBITIONS posiada 13-letnie doświadczenie w branży reklamowej, wyróżnia się doskonałą jakością oferowanych produktów, bardzo krótkimi terminami realizacji zleceń oraz przyjazną dla klientów polityką cenową. W ofercie posiada ponad 30 000 produktów, zarówno popularnych gadżetów reklamowych, jak i luksusowych prezentów dla szczególnych klientów.

FRESCO Agencja Reklamy od 1997 roku zapewnia Klientom kompleksową obsługę w zakresie reklamy i promocji. Posiada własne studio graficzne, pracownię reklamy oraz drukarnię. Świadczy usługi w szerokim zakresie od projektu do wykonania; reklamy zewnętrznej (flagi, maszty, kasetony, szyldy, konstrukcje przestrzenne), poligrafii, doboru gadżetów reklamowych i upominków z nadrukiem oraz organizacji imprez firmowych i szkoleń.

TOOLS FACTORY specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się termoformierki próżniowe do formowania tworzyw sztucznych oraz plotery frezujące CNC mające szerokie zastosowanie przy obróbce termoformowania – produkcja form 3D i obróbka wyprasek. Firma posiada szeroką ofertę wyposażenia opcjonalnego w produkowanych termoformierkach próżniowych m.in.: dwustronne nagrzewanie materiału; regulacja grzania każdego z promienników indywidualnie w danej strefie.

GAMMA zajmuje się kompleksową obsługą reklamową podmiotów gospodarczych. Działamy na rynku reklamowym od kilkunastu lat. By sprostać oczekiwaniom Klientów współpracujemy z plastykami i fotografami, specjalistami od kreacji, fachowcami od przygotowalni poligraficznej, osobami od planowania i zakupu mediów. Korzystamy z usług solidnych producentów i dostawców materiałów reklamowych, bardzo dobrych, sprawdzonych, drukarni wysoko- i niskonakładowych, zarówno offsetowych, cyfrowych jak i sitodrukowych, wysokiej klasy hafciarni i grawerni.

MK STUDIO MIROSŁAW KOMIN to Agencja Reklamowa typu full service posiadająca własne studio graficzne i fotograficzne oraz rodzinną drukarnię. Oferta obejmuje również bardzo duży wybór gadżetów reklamowych pokazanych we własnych katalogach. Agencja szyje odzież sportową i reklamową, robi hafty,nadruki sitem i tampodrukiem,wykonuje grawer.

Firma MGM Group S.C istnieje od 2007 roku. Głównym profilem działalności jest sprzedaż oraz znakowanie gadżetów reklamowych, które dostarczane są do firm na terenie całego kraju, a także na rynki europejskie. Firma realizuje zamówienia zarówno ze stanów magazynowych w ciągu 24 godzin, zamówienia ze znakowaniem, jak i zamówienia indywidualne produkowane na zlecenie klienta bezpośrednio na Dalekim Wschodzie. Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia możliwość realizacji zamówień na druk wizytówek, ulotek, plakatów i kalendarzy. "

ELANOSWEET to Największa i Najsłodsza Oferta na polskim rynku. Bombonierki reklamowe z drewna, kartonu, metalu, plastiku. Różne kształty, różne wzory. Słodycze reklamowe. Logo tłoczone, drukowane, złocone. Pełna Obsługa od projektu po produkcje. Szybkie terminy.

Program Partnerski Solidni w Biznesie niezmiennie, już od siedmiu lat promuje wartości zaufania, wiarygodności i bezpieczeństwa w kontaktach handlowych pomiędzy firmami branży reklamowej. Grupa wspierających się Partnerów liczy obecnie ponad 229 firm i stale rośnie.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.