LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Kolejne firmy z branży reklamowej wyróżnione certyfikatem SWB-solidni w biznesie
07-12-2010

W ostatnim czasie cztery kolejne firmy dołączyły do Programu SWB.Są to: DEONET/Holandia, King/Sandomierz, KSR/Warszawa oraz Papillio Group/Zielona Góra.

DEONET jest producentem i dystrybutorem produktów promocyjnych. Początki naszej działalności sięgają roku 1991 i związane są z obszarem IT, w dalszym okresie wyspecjalizowaliśmy się w personalizacji pamięci USB. Dzięki temu że przenieśliśmy produkcję do Holandii, odznaczyliśmy się od innych producentów. Krótki czas realizacji zamówienia, gwarantowana jakość, elastyczność i konkurencyjność cen pozwoliły na znaczny wzrost naszej firmy i osiagnięcie statusu lidera na rynku producentów zindywidualizowanych pamięci USB. Nasza główna siedziba, z własną linią produkcyjną znajduje się w Eindhoven, Holandia. Z tego miejsca eksportujemy nasze produkty do ponad 60 państw. Nasze biura sprzedaży znajdują się w Hiszpanii, Francji, Niemczech i we Włoszech aby lepiej służyć lokalnym rynkom. W 2009 roku nasza firma otworzyła biuro w Hong Kongu kreując dzięki temu więcej możliwości i korzyści zakupu części i akcesoriów.

KING - Biuro Projektowe - jesteśmy producentem reklam i wizualizacji - Drukarnia. W branży reklamowej działamy prawie 11 lat. Jako firma na rynku istniejemy od 2002 roku. Oferujemy zarówno mniejsze formy reklamowe z zakresu poligrafii jak foldery reklamowe, ulotki, plakaty ale i billboardy, opakowania, tablice reklamowe, reklamę w radiu i internecie, strony i prezentacje multimedialne, sklepy internetowe.Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych firm gdzie czas, jakość i cena stanowią priorytet. A wszystko od projektu po kolportaż.
Zaufało nam już wielu wymagających klientów. To dla nich przygotowujemy tysięczne nakłady gazetek promocyjnych, katalogów, oznakowanie sieci sklepów oraz reklamę zewnętrzną. Zapewniamy najwyższej jakości druk w morderczo krótkich terminach, dostarczony na czas w dowolne miejsce.
To, co odróżnia nas od innych to wyjątkowa elastyczność i dbałość o klienta. Jesteśmy po to aby zapewnić mu komfortową obsługę w zakresie poligrafii i reklamy.

Firma istnieje od marca 2003 roku. Głównym naszym założeniem jest oferowanie produktów nieskatalogowanych,które spełniają oczekiwania coraz to bardziej wymagających klientów. Współpracujemy z importerami z całego świata.Naszym klientom oferujemy produkty dostosowane do potrzeb oraz możliwości budżetowych .Ofertę uzupełniamy produktami dostępnymi w katalogach reklamowych .Z każdym klientem współpraca przebiega indywidualnie i kompleksowo – dysponujemy sporym zapleczem poligraficznym, możliwością nagrywań studyjnych (filmy reklamowe), współpracujemy z biurami podróży organizując spotkania integracyjne dla firm.
Głównym celem jest możliwość zaoferowania szerokiego wachlarza usług.

Agencja reklamowa Papillio Group skupia w swoich szeregach osoby związane z reklamą od 15 lat. W swojej pracy stawiamy na jakość i zadowolenie Naszych Klientów. Nie pozostawiamy żadnego pytania bez odpowiedzi, spełniamy Państwa oczekiwania w sposób kompleksowy. Korzystamy z najnowszych trendów, dzięki czemu jakość naszych produktów i usług jest zawsze na najwyższym poziomie. Podczas wykonywania zleceń ofiarujemy Klientom pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.