LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Kolejne firmy z branży reklamowej potwierdziły swoją najwyższą wiarygodność finansową
30-09-2010

W ostatnim czasie dwie kolejne firmy zostały wyróżnione certyfikatem SWB-Solidni w Biznesie. Są to: SUKCES s.c./Zielona Góra oraz ESPERA /Skierniewice.

Agencja Reklamowa SUKCES charakteryzuje się kompleksową obsługą w zakresie przygotowania
i wykonawstwa materiałów reklamowych. Na rynku reklamy działa już od ponad 10 lat. W ofercie firmy znajdują się m.in.:
□ identyfikacja wizualna od projektu do wdrożenia □ projekty i druki materiałów poligraficznych
□ wydruki wielkoformatowe i systemy wystawiennicze □ tekstylia reklamowe □ szeroka gama gadżetów reklamowych z nadrukiem □ reklama na pojazdach □ reklama zewnętrzna: tablice, szyldy reklamowe, kasetony □ torby reklamowe □ budowa stron internetowych □ kalendarze książkowe, trójdzielne i plakatowe oraz wiele innych. Wykonując materiały reklamowe, firma oferuje przygotowanie projektów łącznie z wykonaniem zdjęć, drukiem, dostawą do klienta. Łącznie obsługuje ponad 200 firm z różnych branż.

Espera to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się przede wszystkim importem i dystrybucją trofeów sportowych. Wprowadzamy na krajowy rynek nową ofertę związaną z branżą sportową, która zawiera bogatą kolekcję pucharów, statuetek i medali. Nasze trofea prezentują odmienną jakość wykonania od tych, które znajdują się na naszym polskim rynku. Także wzornictwo jest innowacyjne. Posiadamy w swej ofercie trofea dla mało znanych dyscyplin sportu takich jak np. boule. Zadowolimy gusta najbardziej wybrednych klientów realizując indywidualne zamówienia. Nasze produkty znakowane grawerem laserowym mogą być wykorzystane w innych obszarach działalności biznesowej, jako różnego rodzaju podziękowania i nagrody. Zajmujemy się również sprzedażą i znakowaniem odzieży reklamowej i sportowej oraz gadżetami reklamowymi dla firm, przedsiębiorstw i zrzeszeń.

Zapraszamy kolejne firmy z branży reklamowej do udziału w Programie.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.