LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Cztery kolejne firmy z branży reklamowej wyróżnione certyfikatem „SWB-Solidni w Biznesie”
25-08-2010

W ostatnim czasie cztery kolejne firmy przystąpiły do Programu SWB-Solidni w Biznesie. Są to: EVERGREEN Agencja Reklamowa/Dąbrowa Górnicza, Wektor 77 Agencja Reklamowa/Olsztyn, M&M REKLAMA I PROMOCJA/Piotrków Trybunalski oraz SIDE Agencja Reklamowa/Warszawa.

Firma Evergreen powstała w 1997 i zajmowała się reklamą wielkoformatową. Prowadząc produkcję,montaż oraz serwis reklam wielkoformatowych nasi klienci zadowoleni z usług i dotychczasowej współpracy, zaczęli zlecać nam wykonanie lub realizację prac niezwiązanych z naszą główną działalnością. Na początku 2008 roku, okazało się, że otrzymujemy wiele zleceń na gadżety i upominki reklamowe, w czerwcu 2008 zapadła decyzja o otworzeniu oddzielnej firmy, która przejęła wszystkie te realizacje. We wrześniu 2008 powstała Evergreen Agencja Reklamowa, która przejęła wszystkie te prace i ku zadowoleniu naszych obecnych klientów mocno rozwinęła działalność reklamową. Działając w tym zakresie od niedawna zyskaliśmy sobie już wierne grono klientów, i cały czas zdobywamy nowych. Pracując z najlepszymi producentami gwarantujemy wysoką , jakość oraz pewną, jakość sprzedawanego asortymentu.
Jesteśmy przekonani, iż usługi i asortyment oferowane przez naszą firmę spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, czego dowodem są nowi klienci z polecenia.

Wektor 77 działa na rynku reklamowym od 2002 r.Głównym polem naszej aktywności jest szeroko pojęta reklama wielkoformatowa. Nie stronimy jednak od żadnych wyzwań, więc w naszej ofercie znajdą Państwo również poligrafię, wszelkiego rodzaju gadżety promocyjne, reklamę flash czy serwisy www. Za cel stawiamy sobie zapewnienie wysokiej jakości produktów i profesjonalną obsługę. Klient może liczyć na fachową realizację od projektu po jego wdrożenie. Efektem tej współpracy jest skuteczna i estetyczna identyfikacja wizualna, która uwiarygodnia markę i pozwala jej poszerzyć grono odbiorców.

Firma M&M REKLAMA I PROMOCJA od roku 1999 działa na polskim rynku. W tym czasie z małej lokalnej firmy przekształciła się w firmę działająca na terenie całego kraju oraz zagranicą. W przeciągu roku wykonuje około 2500 realizacji z dziedziny tylko reklamy zewnętrznej. Posiada wyspecjalizowany park maszynowy, a miedzy innymi:
□ pięć wielkoformatowych ploterów drukujących (w rozdzielczości do 1440 dpi i szerokości 320 cm) wydajność 1500 m2 dziennie □ laminator płynny 320 cm szerokości (wydajność 7000 m2 / doba)□ laminator stały KALA 162 cm □ ploter tnący graphtec z funkcją cięcia po obrysie - 162 cm szerokości (opos 137 cm)
□ ploter frezujący 200 x 150 cm □ bardzo wysokiej jakości laser tnąco grawerujący CO2 □ ploter do styroduru □ zakład ślusarski z pełnym oprzyrządowaniem do produkcji liter podświetlanych, reklamowe kasetony podświetlane i inne □ pełnoformatową przyczepą reklamową (mobil).
Nasza oferta obejmuje:
● druk wielkoformatowy, laminowanie (do 320 cm) - plandeki - tiry i inne ● banery ● oklejanie samochodów ● reklamy podświetlane ● banery, plandeki i inne ● reklama zewnętrzna - pełna oferta ● frezowanie mechaniczne i laserem C02 (grawerowanie)● wycinanie styroduru

“SIDE” Agencja Reklamowa została założona w 2002r. Od samego początku podstawą naszej działalności był import i dystrybucja gadżetów reklamowych. Sukcesywny rozwój oraz stale powiększające się grono klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych spowodowały iż nasza oferta została rozszerzona o systemy wystawiennicze, galanterię skórzaną, ceramikę reklamową, poligrafię, odzież reklamową oraz produkcję materiałów na indywidualne zamówienia. Specjalizujemy się głównie w obsłudze klienta końcowego i jako solidny partner zapewniany najwyższą jakość produktów, miłą obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Wieloletnia obecność na rynku, wypracowane kontakty oraz warunki współpracy z dostawcami sprawiają, iż nasza oferta jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku zarówno pod względem cenowym jak i asortymentowym co wielokrotnie potwierdzili nasi klienci.Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.