LOGOWANIE | RSS
Aktualności

Nowi Partnerzy w Programie SWB-Solidni w Biznesie
21-07-2010

W ostatnim czasie 2 kolejne firmy z szeroko pojętej branży reklamowej przystąpiły do Programu SWB-Solidni w Biznesie. Są to: OREGANO GROUP S.C./Warszawa i Studio 108/ Tarnowskie Góry. OREGANO GROUP S.C. (Warszawa) Studio 108 (Tarnowskie Góry)

Nasza firma działa na rynku reklamowym od 2007 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność pod szyldem Agencja Oregano, natomiast od 2010 roku, w związku z rozszerzeniem działalności, powstało Oregano Group.
Do głównych działów Oregano Group należą trzy obszary działalności.
● Agencja Hostess i Promotorów - zatrudniany przez nas personel to zawsze uśmiechnięci, podejmujący każde wyzwanie młodzi, ambitni ludzie.
● Centrum B2B - Sprzedaż Luksusowych Gadżetów Reklamowych - pełen asortyment najlepszych marek artykułów piśmiennych, wyposażenia osobistego i biurowego.
● Centrum BTL - Produkcja Reklamowa - produkcja reklamowa oraz ciekawe pomysły nowych nośników reklamy BTL.
Od kilku lat współpracujemy z największymi firmami i agencjami reklamowymi w Polsce.

Pracownia metaloplastyki „Studio 108” stosuje starą technikę tłoczenia w metalu. Powstają unikatowe prace - medale oraz płaskorzeźby srebrne delikatnie powlekane złotem. Pracownia nawiązuje do najlepszych doświadczeń i tradycji dawnych mistrzów sztuki zdobniczej i rękodzielniczej. Wytwarzanych jest tu wiele prac na indywidualne zamówienie uwzględniające oczekiwania i sugestie klientów. Tak powstają statuetki, tablice mosiężne, pieczęcie lakowe, ryngrafy, sygnety, herbarze oraz inne wyroby wykonane w technice metaloplastyki. W pracowni Studio 108 wykonujemy medale okolicznościowe, pamiątkowe, jubileuszowe i sportowe oraz monety.  Oferujemy również etui na medale w kilku rodzajach. Produkcja medali odbywa się w kilku kategoriach różniących się średnicą, materiałem oraz głębokością i rodzajem grawerowania - medale płaskie i wypukłe.

Zapraszamy kolejne firmy do udziału w Programie.

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.